Zespół Szkół w Komornie rozpoczął nabór na rok szkolny 2018/2019 PDF Drukuj Email
sobota, 13 stycznia 2018 00:00

Zespół Szkół w Komornie rozpoczął nabór

na rok szkolny 2018/2019Witamy wszystkich przyszłych absolwentów gimnazjów zainteresowanych nauką w Zespole Szkół w Komornie.Zespół prowadzi nabór do klasy I Technikum o profilu Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

 

Wójt Gminy Reńska Wieś na mocy zarządzenia nr 5/2018 z dnia 12 stycznia 2018 r. podjął decyzję o organizacji naboru do klasy pierwszej Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Oznacza to, że w tym roku pierwsza klasa technikum może zostać otwarta, a to czy klasa powstanie zależeć będzie tylko od powodzenia naboru w ilości nie mniejszej niż 26 uczniów chętnych do nauki w szkole.

 

Pomimo trudnej sytuacji w jakiej znalazła się szkoła w Komornie dyrektor szkoły, rodzice, uczniowie i nauczyciele podjęli jeszcze jedną próbę organizacji naboru. Zwracamy się do wszystkich zainteresowanych ofertą szkoły do kontaktu z sekretariatem Zespołu Szkół w Komornie, jako jedynym kompetentnym źródłem informacji,  pod numerem 77 482 31 51.

 

Zapraszamy do szkoły!


Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 06:23