Stypendium dla naszego ucznia PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Biliński   
czwartek, 15 listopada 2012 00:00

15 listopada br. o godz. 11.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych i kościelnych. Gratulacje oraz życzenia uczniom złożyła Halina Bilik, Opolski Kurator Oświaty, z rąk której odebrało dyplomy 100 wyróżnionych stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Część artystyczną uroczystości przygotowali i zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr II w Opolu. Wśród nagrodzonych był również uczen II klasy technikum w Zespole Szkół w Komornie : Martin Cygan. Serdecznie Gratulujemy !

Stypendyści na rok szkolny 2012/2013 w woj. opolskim to: 46 uczniów techników, 45 uczniów liceów ogólnokształcących, 4 uczniów liceów profilowanych i 5 uczniów szkół niepublicznych, w tym 4 uczniów liceów ogólnokształcących i 1 uczeń technikum.

 

Poprawiony: sobota, 17 listopada 2012 19:08