Ponownie podzieliliśmy się życiodajnym płynem. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ł. Flegel   

Pełnoletnia młodzież naszej szkoły po raz kolejny potwierdziła swoją szlachetność  i bezinteresownie oddając krew pomogła wielu potrzebującym. Do grona stałych krwiodawców dołączyli nowi członkowie Szkolnego Klubu HDK , którzy po swoim „debiucie” odczuwali niesamowitą satysfakcję i dumę z własnej postawy. Okazało się, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”. Wbrew licznym fałszywym opowieściom nic nie bolało, nikt się nie rozchorował, a korzyści co niemiara. Na wysokości zadania tradycyjnie stanęli Panowie z klasy IV TM, którzy najliczniej stawili się w punkcie poboru w naszej szkole. Łącznie krew oddało 19-stu uczniów. Zachęcam do aktywniejszego udziału pozostałe klasy, aby mechanizatorzy w przyszłości mieli swoich godnych następców.            

Serdecznie dziękuję wszystkim krwiodawcom!!!

Opiekun Szkolnego Klubu HDK Łukasz Flegel