Dzień otwarty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Malinka   

W dn. 10 kwietnia 2013 r. w naszej szkole odbył się „Dzień otwarty" przygotowany z myślą o naszych przyszłych pierwszoklasistach. Dla uczniów III klas gimnazjów przygotowaliśmy punkt informacyjny ze słodkim poczęstunkiem, możliwością uzyskania informacji o naszej szkole i kierunkach kształcenia. Gimnazjaliści mogli obejrzeć obiekty naszej szkoły, sale lekcyjne, pracownie przedmiotowe, warsztaty szkolne, salę gimnastyczną i rozległy teren wokół szkoły. Przygotowaliśmy także stoiska prezentujące zajęcia pozalekcyjne prowadzone w naszej szkole. Prezentował się Klub Honorowych Dawców Krwi, wolontariusze, koło teatralne, klub przedsiębiorczości. Na korytarzu szkoły przygotowana została wystawa uczniów technikum architektury krajobrazu, gdzie zaprezentowano m.in. wykonane przez uczniów makiety i projekty ogrodów przydomowych i zielniki roślin ozdobnych. Na boisku szkolnym można było uczestniczyć w pokazach strażackich, prezentowanych przez uczniów biorących udział w dużej innowacji pedagogicznej dotyczącej ochrony przeciwpożarowej. Przybyłymi gimnazjalistami opiekowali się uczniowie klasy IV i wybrani nauczyciele. Gimnazjalistów, którzy chcieli by jeszcze odwiedzić naszą szkołę zapraszamy w dowolnym terminie o zgłoszenie się do sekretariatu lub do pedagoga szkolnego.

CZEKAMY NA ZAINTERESOWANYCH I ZAPRASZMY.