Pokazy Doświadczeń Chemicznych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Opolskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irma Kubica Gabrysch   

Dnia 18 marca 2013 r. uczniowie klasy pierwszej gimnazjum oraz 13-stu uczniów klasy drugiej brali udział w zajęciach zorganizowanych przez Wydział Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zostali odpowiednio przygotowani do zajęć laboratoryjnych, po czym sami mogli wykonać kilka prostych doświadczeń z zakresu chemii ogólnej oraz biochemii.

Młodzież z wyjazdu wróciła zadowolona i pozytywnie nastawiona do świata nauki.

 

Dnia 18 marca 2013 r. uczniowie klasy pierwszej gimnazjum oraz 13-stu uczniów klasy drugiej brali udział w zajęciach zorganizowanych przez Wydział Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zostali odpowiednio przygotowani do zajęć laboratoryjnych, po czym sami mogli wykonać kilka prostych doświadczeń z zakresu chemii ogólnej oraz biochemii.

         Młodzież z wyjazdu wróciła zadowolona i pozytywnie nastawiona do świata nauki.