Regulamin forum PDF Drukuj Email

Zasady Forum ZSK


1. Celem niniejszego regulaminu nie jest ograniczanie swobody korzystania z forum, ani tym bardziej ograniczanie dostępu do niego komukolwiek.

2. Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące forum - nie bój się pytać.

3. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana to przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.

4. Wobec osób łamiących regulamin administrator/moderator ma prawo wyciągnąć konsekwencje w postaci ostrzeżenia..

5. Osoby nagminnie łamiące regulamin będą usuwane z forum.

6. Treści publikowane na forum muszą być zgodne z polskim prawem.

7. Językiem używanym na forum jest język polski. Zabrania się obrażania osób i używania słów przyjętych jako nieprzyzwoite i wulgarne

8. Użytkownik przed zadaniem pytania winien upewnić się, że takowe pytanie nie zostało niedawno zadane .

9. Użytkownik zobowiązany jest do nadawania tematowi takiego tytułu, aby było wiadomo, jaka kwestia będzie w nim poruszana.

10. W przypadku założenia przez użytkownika więcej niż jednego tematu o tej samej treści "nadprogramowe" tematy zostaną usunięte.

11. Staraj się nie pisać  całego posta z dużych liter (jest to odbierane jako krzyk)

12. Na forum nie podajemy linków do plików chronionych prawem autorskim lub swoim działaniem je naruszających - crackow, seriali, pirackich plików mp3, itp. W przypadku gdy legalność pliku może budzić wątpliwości należy zamieścić dodatkową informację wyjaśniająca jego status, np freeware, shareware, trial, spolszczenie udostępnione za darmo przez producenta, mp3 udostępnione przez autora do darmowego rozpowszechniania, itp

19. Dopuszczalne jest podawanie linków do innych for i witryn TYLKO, jeśli link prowadzi bezpośrednio do obrazka lub artykułu o ile tylko link został umieszczony jako uzupełnienie wypowiedzi a nie jako reklama.

20. Konta osób podających linki do wirusów/trojanów będą natychmiast banowane

22. W przypadku zauważenia łamania regulaminu użytkownik zobowiązany jest powiadomić o tym fakcie administratora lub moderatorów

23. Zabrania się umieszczania w sygnaturce obrazków większych niż 600x120 i rozmiarze ponad 75 Kb . Maksymalna wielkość avatara wynosić może 60 Kb

25. Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora możesz wyjaśnić z nim sprawę za pośrednictwem prywatnych wiadomości bądź zgłosić się do administracji.

26. Wszelkie uwagi, pytania, sugestie oraz skargi należy kierować na adres Administratora strony, korzystając z formularza umieszczonego w górnym menu (kontakt)

Administrator