ZS wicemistrzem powiatu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Po zdobyciu miejsca na podium w turnieju piłki nożnej na trawie, męska reprezentacja w popularnej piłce halowej z dużym optymizmem przystąpiła do turnieju eliminacyjnego, który odbył się 7 listopada na pięknej hali MOSiR-u w Azotach. Los przydzielił naszą drużynę do grupy B, w której pokonaliśmy ZS nr 1, II LO oraz zremisowaliśmy z I LO.

 

Zajmując pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej awansowaliśmy do turnieju finałowego, gdzie czekały już na naszą drużynę najlepsze zespoły z grupy eliminacyjnej A: ZSTiO (Azoty), ZSŻŚ (Żegluga) oraz I Liceum Ogólnokształcące (awans z drugiego miejsca w naszej grupie). Następnego dnia, tj. 8 listopada finał rozgrywek odbył się w systemie gier „każdy z każdym”. Po pokonaniu faworyta rozgrywek Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej 2:1, niestety ulegliśmy późniejszemu tryumfatorowi zawodów drużynie ZSTiO z Azot 0:2.              W związku z tym, że Komorno zawsze walczy do końca, w meczu, który mógł nam zagwarantować drugie miejsce podopieczni pana Łukasza Flegla pokonali 2:0 I Liceum Ogólnokształcące i zostali wicemistrzami powiatu.

 

Kolejność drużyn:

 

  1. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu;
  2. Zespół Szkół w Komornie;
  3. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie – Koźlu;
  4. I Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie Koźlu.

 

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Marek Filipczak, Mateusz Ploszczyca, Dastin Glombik, Rafał Bulik, Adrian Sładek (kapitan), Łukasz Piechula, Mariusz Staniek, Grzegorz Reinert, Łukasz Gruntkowski oraz Damian Konsek.

Poprawiony: niedziela, 11 grudnia 2011 18:10
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji