Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 października 2013 00:00

Dzień KEN w ZS w Komornie zaskoczył pracowników i uczniów różnorodnością przygotowanych imprez. Oprócz alarmu przeciwpożarowego odbyły się dwa szkolenia; jedno poświęcenie było tematyce bhp w gospodarstwie rolniczym, natomiast drugie uzależnieniom i nałogom, które bardzo ciekawe poprowadził p. Artur Sielski z Policji w K- Koźlu.

Wszyscy pracownicy szkoły oraz zaproszeni emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji uczestniczyli od godz. 12:00 w koncercie zespołu Karawana, obejrzeli program przygotowany przez młodzież szkolną, a godz. 14.00 spotkali się na poczęstunku w Dworku w Komornie.

Poprawiony: środa, 20 listopada 2013 20:02
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji