Dzie? Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 14 października 2013 00:00

Dzie? KEN w ZS w Komornie zaskoczy? pracownikw i uczniw r?norodno?ci? przygotowanych imprez. Oprcz alarmu przeciwpo?arowego odby?y si? dwa szkolenia; jedno po?wi?cenie by?o tematyce bhp w gospodarstwie rolniczym, natomiast drugie uzale?nieniom i na?ogom, ktre bardzo ciekawe poprowadzi? p. Artur Sielski z Policji w K- Ko?lu.

Wszyscy pracownicy szko?y oraz zaproszeni emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji uczestniczyli od godz. 12:00 w koncercie zespo?u Karawana, obejrzeli program przygotowany przez m?odzie? szkoln?, a godz. 14.00 spotkali si? na pocz?stunku w Dworku w Komornie.

Poprawiony: środa, 20 listopada 2013 20:02
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji