SZKLARSKA PORĘBA-JAKUSZYCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irena Czuta-Pakosz   
poniedziałek, 07 października 2013 00:00

 5 i 6 pażdziernika 2013r. najlepsi wyłonieni w Mistrzostwach szkoły startowali na Mistrzostwach Świata w Nordic Walking. Na dystansie 10,7km w kat. Do lat 13 dziewcząt srebrny medal wywalczyła Aurelia Bartetzko, a w kategorii do 17 lat chłopców wygrał Piotr Pakosz, a Dawid Cińcio zajął IV miejsce. Po dekoracji odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników marszu i szczęście uśmiechnęło się do Dawida, który wylosował 4dniową wycieczkę do Europarlamentu do Brukseli.

Następnego dnia odbył się marsz pod górę na dystansie 10km. Start spod wyciągu w Szklarskiej Porębie a meta na Szrenicy, bardzo dobrze zaprezentował się Piotr Pakosz, który w kategorii do 30 lat zajął III miejsce (będąc najmłodszym zawodnikiem tych zawodów). Pobyt młodzieży na Mistrzostwach Świata w Nordic Walking odbył się dzięki życzliwości i częściowemu wsparciu finansowemu Rady Rodziców.

 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji