SZKLARSKA POR?BA-JAKUSZYCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irena Czuta-Pakosz   
poniedziałek, 07 października 2013 00:00

 5 i 6 pa?dziernika 2013r. najlepsi wy?onieni w Mistrzostwach szko?y startowali na Mistrzostwach ?wiata w Nordic Walking. Na dystansie 10,7km w kat. Do lat 13 dziewcz?t srebrny medal wywalczy?a Aurelia Bartetzko, a w kategorii do 17 lat ch?opcw wygra? Piotr Pakosz, a Dawid Ci?cio zaj?? IV miejsce. Po dekoracji odby?o si? losowanie nagrd w?rd wszystkich uczestnikw marszu i szcz??cie u?miechn??o si? do Dawida, ktry wylosowa? 4dniow? wycieczk? do Europarlamentu do Brukseli.

Nast?pnego dnia odby? si? marsz pod gr? na dystansie 10km. Start spod wyci?gu w Szklarskiej Por?bie a meta na Szrenicy, bardzo dobrze zaprezentowa? si? Piotr Pakosz, ktry w kategorii do 30 lat zaj?? III miejsce (b?d?c najm?odszym zawodnikiem tych zawodw). Pobyt m?odzie?y na Mistrzostwach ?wiata w Nordic Walking odby? si? dzi?ki ?yczliwo?ci i cz??ciowemu wsparciu finansowemu Rady Rodzicw.

 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji