Zmiana na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół w Komornie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Flegel   
poniedziałek, 18 listopada 2013 00:00

 

W poniedziałek na długiej przerwie odbył się apel, podczas którego dotychczasowy dyrektor naszej szkoły Pan Bernard Marks oficjalnie pożegnał się z całą społecznością szkolną i podziękował za owocną współpracę wszystkim pracownikom. Nowym dyrektorem Zespołu Szkół w Komornie została Pani Łucja Dzimiera, którą serdecznie przywitała licznie zebrana młodzież. Panu Marksowi dziękujemy za ogromny wkład pracy wniesiony w tak krótkim okresie czasu, natomiast nowej Pani dyrektor, Łucji Dzimiera, życzymy wytrwałości i samych sukcesów w zarządzaniu naszą placówką oświatową. 

Poprawiony: środa, 20 listopada 2013 19:54
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji