Krew – życiodajny płyn PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Flegel   
środa, 20 listopada 2013 19:23

Pomimo coraz mniejszej ilości uczniów pełnoletnich Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi nie zaprzestaje swojej szczytnej działalności. W bieżącym roku szkolnym z racji niskiej frekwencji nie będziemy już gościć ambulansu z Opola, lecz z własnej inicjatywy i systematycznie skorzystamy  z usług Oddziału Terenowego RCKiK w Kędzierzynie Koźlu. Pierwszy etap akcji Młoda Krew Ratuje Życie już za nami. W czwartek 14.11.13 roku sześć osób z Zespołu Szkół w Komornie busem szkolnym udało się do Kędzierzyna Koźla i oddało krew. Byli to następujący krwiodawcy: Jarosław Rippel, Tomasz Weingart, Tomasz Schega, Krzysztof Zmuda, Damian Jońca i Łukasz Flegel. Chętnych zgłosiło się więcej, lecz z różnych przyczyn osoby te nie zostały dopuszczone przez lekarza lub przez swoje gapiostwoJ. W grudniu kolejny wyjazd i już zapraszamy chętnych do pomocy potrzebującym.

Poprawiony: środa, 20 listopada 2013 19:42
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji