Spotkanie z poezją PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Szafarczyk   
poniedziałek, 02 grudnia 2013 21:47

Jesień to czas, w którym przyroda traci urodę, zamiera, przygotowuje się do najtrudniejszej pory - zimy. Aura sprzyja refleksjom nad życiem i jego sensem. Warto się zatrzymać, zamyślić, wyciszyć. W naszej szkole mieliśmy okazję ku temu dzięki programowi artystycznemu pt. "Listopadowa zaduma", który zaprezentowano 27.11.br. Uczniowie kl. 3G recytowali piękne wiersze m.in. ks. Jana Twardowskiego, W. Szymborskiej, T. Różewicza, a koleżanki i koledzy z kl. 1G, dając popis swych umiejętności muzycznych, tworzyli nastrojowy akompaniament. Spotkanie z poezją przypomniało nam, że przemijanie i śmierć są nieodłącznymi elementami życia, a świadomość tego pomaga cieszyć się każdym dniem.

Za chwile" Listopadowej zadumy" dziękujemy przede wszystkim p. G. Wilczkowi, a także p. E. Szafarczyk i p. M. Kozie.

Poprawiony: wtorek, 03 grudnia 2013 21:52
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji