Najlepszy sportowiec opolszczyzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

W piątek, 17 stycznia w Grodkowie odbyło się podsumowanie plebiscytu na najlepszego sportowca - ucznia województwa opolskiego.

W kategorii gimnazjów Piotr Pakosz, uczeń klasy 3G naszej szkoły zajął bardzo dobre - II miejsce. Największym osiągnięciem Piotrka w 2013 roku było zdobycie Mistrzostwa Polski i Świata w nordic walking, konkurencji sportowo-rekreacyjnej zdobywającej coraz większą popularność. Nauczycielką, a zarazem trenerką jest jego mama Irena Czuta-Pakosz – wielokrotna Mistrzyni Polski i medalistka Mistrzostw Świata w lekkoatletyce (na bieżni, w biegach przełajowych, górskich i nordic walking)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Poprawiony: czwartek, 23 stycznia 2014 20:19
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji