Najlepszy sportowiec opolszczyzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

 

W pi?tek, 17 stycznia w Grodkowie odby?o si? podsumowanie plebiscytu na najlepszego sportowca - ucznia wojewdztwa opolskiego.

W kategorii gimnazjw Piotr Pakosz, ucze? klasy 3G naszej szko?y zaj?? bardzo dobre - II miejsce. Najwi?kszym osi?gni?ciem Piotrka w 2013 roku by?o zdobycie Mistrzostwa Polski i ?wiata w nordic walking, konkurencji sportowo-rekreacyjnej zdobywaj?cej coraz wi?ksz? popularno??. Nauczycielk?, a zarazem trenerk? jest jego mama Irena Czuta-Pakosz wielokrotna Mistrzyni Polski i medalistka Mistrzostw ?wiata w lekkoatletyce (na bie?ni, w biegach prze?ajowych, grskich i nordic walking)

Gratulujemy i ?yczymy dalszych sukcesw !!!

 

Poprawiony: czwartek, 23 stycznia 2014 20:19
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji