V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewelina Brabańska   

Dnia 1 kwietnia 2014r. odbył się w naszej szkole już po raz piąty Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Josepha von Eichendorffa. Uczestnicy reprezentowali 4 szkoły średnie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Do konkursu przystąpiło 8 uczestników, których oceniało jury w składzie: pani Mariola Majnusz-Stadnik z Uniwersytetu Opolskiego, pan Henryk Hojdem, Przewodniczący Zarządu Gminnego TSKN, pan Bruno Kosak i pan Paweł Ryborz z Górnośląskiego Centrum Kultury i Spotkań im. Eichendorffa w Łubowicach oraz pan Marian Wojciechowski, Wójt Gminy Reńska Wieś.

I miejsce w konkursie zajęła Patrycja Ignacy z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich, II miejsce Patrycja Nendza, III miejsce Dominika Klyta, również uczennice Zespołu Szkół nr 1. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku!

 

 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji