XXXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Wojtuś   

  Dnia 11 kwietnia 2014r. odbył się etap okręgowy XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Młodzież naszej szkoły wzięła udział w trzech blokach tematycznych: agrobiznes, architektura krajobrazu oraz mechanizacja rolnictwa.

Uczniowie Martin Cygan kl. III T i Denis Kirchniawy kl. IV T z bloku mechanizacja rolnictwa zajęli dwa pierwsze miejsca i zakwalifikowali się do etapu centralnego olimpiady. Tegoroczne Centralne eliminacje będą zorganizowane na terenie okręgu  krakowskiego w dniach 06 - 07 czerwca 2014 roku w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Nawojowej.

Eliminacje okręgowe polegały na zaprezentowaniu wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych  w danym bloku tematycznym. W eliminacjach okręgowych wzięli udział  uczniowie  wszystkich szkół rolniczych woj. opolskiego i dolnośląskiego.

 

 

Gratulujemy !

 

 

 

                                                                          

 

 

 

Informacja o wynikach eliminacji okręgowych

XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

            Dnia 11 kwietnia 2014r. odbył się etap okręgowy XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Młodzież naszej szkoły wzięła udział w trzech blokach tematycznych: agrobiznes, architektura krajobrazu oraz mechanizacja rolnictwa.

Uczniowie Martin Cygan kl. III T i Denis Kirchniawy kl. IV T z bloku mechanizacja rolnictwa zajęli dwa pierwsze miejsca i zakwalifikowali się do etapu centralnego olimpiady. Tegoroczne Centralne eliminacje będą zorganizowane na terenie okręgu  krakowskiego w dniach 06 - 07 czerwca 2014 roku w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Nawojowej.

Eliminacje okręgowe polegały na zaprezentowaniu wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych  w danym bloku tematycznym. W eliminacjach okręgowych wzięli udział  uczniowie  wszystkich szkół rolniczych woj. opolskiego i dolnośląskiego.

 

Gratulujemy !

 

                                                                          

 

Poprawiony: niedziela, 11 maja 2014 17:22
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji