Wyróżnienie w konkursie literackim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Szafarczyk   

Uczennica (dziś już absolwentka) kl. 4T Aleksandra Hajdo wzięła udział konkursie literackim "Mój rozwój warunkiem satysfakcjonującego funkcjonowania w społeczeństwie" , realizowanym w ramach programu "Narkotyki - teraźniejszość bez przyszłości". Organizatorami przedsięwzięcia był Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Kuratorium Oświaty w Opolu oraz Komenda Wojewódzka Policji w Opolu. Konkurs był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.Wzięło w nim udział 59 osób. Ola (pod opieką p. E. Szafarczyk)  napisała bardzo ciekawą pracę pt. "Wyzwania cyfrowej przyszłości szansą czy zagrożeniem?". Została wyróżniona razem z 8 innymi uczestnikami ! Jesteśmy bardzo dumni z jej sukcesu. Dzięki Oli o naszej szkole usłyszało całe województwo. Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród (z dn. 28.04.2014r.) dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Poprawiony: niedziela, 11 maja 2014 17:18
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji