Praktyki uczniowskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Wojtuś   

W ramach projektu unijnego realizowanego wraz z RCRE w Opolu - „ OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE BLIŻEJ RYNKU PRACY” w terminie od 03.03 do 28.03.2014 r. trzech uczniów III klasy technikum agrobiznesu odbywało praktyki zawodowe w Demonstracyjnym Gospodarstwie Ekologicznym „Ekostyl” w miejscowości Biadacz-Kamienisko w powiecie kluczborskim. Prowadzenie gospodarstwa ekologicznego oraz życie w zgodzie z ekologią jest mottem życiowym i wspaniałym hobby gospodarzy. Była to więc okazja do zdobywania nowych umiejętności oraz cenna przygoda, która  z pewnością zaowocuje w przyszłości. W czasie wolnym praktykanci mieli możliwość poznania wszelkich uroków okolicy. Z praktyki wrócili zadowoleni.

Pod koniec kwietnia br. kolejna grupa trzech uczniów klasy III technikum mechanizacji wyjeżdża na praktykę zawodową do Austrii.

 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji