PDF Drukuj Email
Wpisany przez S?awek   
wtorek, 31 marca 2015 16:09

Uczniowie z technikum w Komornie uczestniczyli w kolejnym wyje?dzie studyjnym.

W dniu 27 marca pojechali do Kielc na XXI Mi?dzynarodowe Targi AGROTECH. Jest to jedna z wi?kszych wystaw sprz?tu rolniczego w naszym kraju. Imprezy tego formatu wytyczaj? trendy w rozwoju i konstrukcjach maszyn w kolejnych latach co te? pozwala zasi?gn?? wielu bran?owych informacji. Nie mog?o zatem zabrakn?? tam rwnie? naszych uczniw. Uczniw z zami?owaniem do rolnictwa oraz id?cych z duchem czasu.

Na wycieczk? dydaktyczn?  pojechali pod opiek? pani dyrektor ?ucji Dzimiery oraz pana Krzysztofa Kucharskiego. Organizatorem oraz kierownikiem wycieczki by? pan
Andrzej Cicho?.  

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2015 12:50
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji