KIELCE – Agrotech 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławek   
wtorek, 31 marca 2015 16:09

Uczniowie z technikum w Komornie uczestniczyli w kolejnym wyjeździe studyjnym.

W dniu 27 marca pojechali do Kielc na XXI Międzynarodowe Targi AGROTECH. Jest to jedna z większych wystaw sprzętu rolniczego w naszym kraju. Imprezy tego formatu wytyczają trendy w rozwoju i konstrukcjach maszyn w kolejnych latach co też pozwala zasięgnąć wielu branżowych informacji. Nie mogło zatem zabraknąć tam również naszych uczniów. Uczniów z zamiłowaniem do rolnictwa oraz idących z duchem czasu.

Na wycieczkę dydaktyczną  pojechali pod opieką pani dyrektor Łucji Dzimiery oraz pana Krzysztofa Kucharskiego. Organizatorem oraz kierownikiem wycieczki był pan
Andrzej Cichoń.  

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2015 12:50
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji