Nowe miejsce praktyk - BAWARIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławek   
czwartek, 11 czerwca 2015 09:46

Nowe miejsce praktyk - BAWARIA
Uczniowie klasy drugiej technikum mechanizacji rolnictwa w dniach 4-8 maja 2015r. mieli możliwość 

odbycia praktyk zawodowych w rolniczym centrum szkoleniowym Agrarbildungszentrum Lands

hut-Shonbrunn (Niemcy). Młodzież pojechała tam pierwszy raz po nawiązaniu kontaktu z centrum jesienią ubiegłego roku. W październiku bowiem miał miejsce wyjazd studyjny do zakładów FENDT połączony właśnie z pilotażową wizytą w Landshut.

 Chłopaki bardzo sobie chwalili tygodniowy pobyt na Bawarii. Program praktyk był dostosowany do kierunku, w którym się kształcą w Polsce a nabytą wiedzę oraz umiejętności mogą teraz wdrażać w swoich rodzinnych gospodarstwach. Dodatkową atrakcją wyjazdu było zwiedzenie fabryki FLIEGL (produkcja przyczep, beczkowozów itp.).
Organizatorem praktyk w Niemczech jest pan Andrzej Cichoń – nauczyciel przedmiotów zawodowych.


 
 
 
 
 
Poprawiony: wtorek, 28 lipca 2015 09:31
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji