Sukcesy językowe naszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławek   
wtorek, 28 lipca 2015 09:24

19 maja uczniowie naszej szkoły Marek Greger, Nadin Mainka i Marcel Barzantny wzięli udział w rejonowym etapie Konkursu Recytatorskiego „ Młodzież recytuje poezję”. Marek Greger i Marcel Barzantny zajęli I miejsce a Nadin Mainka III. Wszyscy trzej uczniowie wzięli więc udział w finale konkursu, który odbył się 28 maja w Prószkowie. I miejsce w finale zajął uczeń klasy II Marcel Barzantny. To jednak nie jedyny sukces naszego ucznia. Marcel został również, już po raz drugi, finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Finał konkursu odbył się 14 marca w Warszawie.


Gratulujemy sukcesów wszystkim uczniom i życzymy podobnych wyników w przyszłym roku!

Poprawiony: wtorek, 28 lipca 2015 09:28
 

Migawki

Na stronie ZSK umieszczony jest nowy plan lekcji